Image Image Image Image Image Image Image Image Image

By

24/06/2015

Bronz na beachvolejbalovém turnaji v rámci POPRASKu

24/06/2015 | By |

V Beachklubu Ládví se v rámci POPRASKu uskutečnil 4. 6. 2015 turnaj mužů a žen pražských středních škol v plážovém volejbale. Gymnázium Oty Pavla vyslalo do boje dívčí tým složený z Barči Křečkové, Verči Vrabcové a Ester Atlasové. Z šesti zápasů dívky prohrály pouze jeden, v semifinále proti Gymnáziu Arabská braly pouze horší remízu. Náš tým byl vylosován do skupiny s „dopravkou“ z Plzeňské, OA Holešovice a s gymnáziem Karlín. Všech šest setů hraných do 11 bodů vyhrály, jediný problém jim dělala obchodní akademie Holešovice, holky ale nejprve vybojovaly první set s výsledkem 16:14 a ve druhém už soupeřky nepustily ke hře.

beach (1)
I ve čtvrtfinálovém zápase proti Ústavní podalo trio Barča-Verča-Ester takřka bezchybný výkon a zápas bez problémů zvládlo. První a jediný prohraný set ale přišel vzápětí. Volejbalistky z Arabské vyhrály první set 11:5 a ani senzační skóre 11:7 v náš prospěch v druhém setu nic nezměnilo na tom, že do finále prošly soupeřky. Na holky tak čekal souboj o 3. místo proti SOŠ Lipí. V něm nedaly Barča s Ester a Verčou svým soupeřkám žádnou šanci a bronzové medaile byly zaslouženě jejich.
Jejich přemožitelky z Arabské nakonec skončily druhé, když nestačily na beachvolejbalové reprezentantky z Gymnázia Na Vítězné Pláni. Holkám patří gratulace za perfektní výkony i za senzační umístění.