Image Image Image Image Image Image Image Image Image

By

08/06/2017

Mezinárodní mistrovství ČR středoškolských družstev 30. května 2017

08/06/2017 | By |

Stále je na naší škole dostatek dobrých až výborných golfistů, a tak se i letos ve startovním poli jediného golfového turnaje středních škol našly dva týmy GOP. Do soutěže se přihlásilo celkem 25 týmů. Hraje se systémem na rány bez vyrovnání, počítají se vždy dva lepší výsledky na každé jamce.

Patronem letošního šampionátu byl držitel všech tří nejceněnějších klubových fotbalových trofejí, Vladimír Šmicer, který svým odpalem zahájil herní část 11. ročníku turnaje.

Našim týmům ve složení A tým: Jana Melichová, Patricie Macková a Tina Davídková (hráčka GK Dýšina, která nahradila zaneprázdněnou Sáru Kouskovou), B tým: Jakub Jelínek, Theodor Nauš a Karel Slavíček, se celkem dařilo. Soupeři však zahráli více „berdíků“ a to, jak se ukázalo, rozhodlo. I letos se však podařilo našemu týmu vystoupat na bednu. Děvčata výsledkem 142 ran vybojovala ve velké konkurenci výtečné 3. místo. Chlapecký tým, přestože někteří zlepšovali svůj HCP, skončil na 14. místě. Nejlepší hráčkou turnaje byla, stejně jako v loni, vyhlášena Jana Melichová, hřiště zahrála v paru.

Všem gratulujeme a přejeme hezkou hru.

Ivana Jiroušková