Image Image Image Image Image Image Image Image Image

By

27/01/2015

Sportovní lyžařský kurz 1. A

27/01/2015 | By |

Chata Horalka, Špindlerův mlýn, 10. – 17. 1. 2015

Na lyžařský výcvik jsme z Prahy vyráželi za 16 ti stupňového tepla, a tak někteří z nás prohlašovali, že budeme mít lyžák bez sněhu a s plavkami. Teplota se ale s přibývající ujetou cestou snižovala, takže nálada v autobuse začala být pozitivnější. Na cestě nás neminulo naše autobusové prokletí. Tentokrát to naštěstí byly jen dveře od motoru, které pan řidič rychle a šikovně spravil.

Po příchodu na chatu na nás čekalo další překvapení. V celém Špindlerově Mlýně vypadl proud! Kluci s sebou naštěstí měli kytaru, a tak jsme si udělali krásný romantický večer bohužel ne se svíčkami, ale s mobily. Další den oblevu vystřídal mráz. Na lyže jsme nemohli, protože sníh byl moc zmrzlý. Zvolili jsme proto náhradní program – procházku po Krkonoších.

Od té doby všechno probíhalo normálně. Jezdili jsme jak na sjezdovky, tak na běžky. Jeden večer, ti co chtěli, vyrazili na večerní lyžování. Vybrali jsme si tu nejjasnější, tudíž i tu nejhezčí noc. Pro všechny zúčastněné to byl velký zážitek. Poslední den se konal celodenní výlet na běžkách, který jsme si všichni užili až do posledních sil.

Lyžařský výcvik byl naprosto úžasný. Myslím, že na něj nikdo z nás nikdy nezapomene.

Hana Marková 1. A

fotka5