Image Image Image Image Image Image Image Image Image

By

27/01/2017

Sportovní lyžařský kurz 2.S v Krkonoších

27/01/2017 | By |

V termínu 8. – 14. 1. 2017 se naše třída 2.S zúčastnila sportovního výcvikového kurzu ve Špindlerově Mlýně. Ubytováni jsme byli v chatě Horalka, která leží přímo nad sjezdovkou Hromovka. Jako vyučující a dozor s námi jeli paní profesorka Jiroušková s dcerou Martinou, pan profesor Dostál a pan profesor Sedlák.

Po sportovní stránce se akce velmi zdařila, sněhové podmínky byly nadprůměrné, čehož jsme plně využili. Počasí bylo dobré až na posledních pár dnů, kdy pořádně sněžilo. Rozděleni jsme byli do dvou družstev podle výkonnosti v oblasti carvingového lyžování a jedno družstvo bylo určeno pro snowboardisty. Každý den jsme se zdokonalovali buď ve sjezdovém lyžování, nebo na běžkách, na kterých někteří stáli poprvé. Všichni sjížděli svahy úplně bez problémů a hlavně se nikomu nic nestalo. Poslední den jsme vyrazili na celodenní výlet na běžkách do Strážného, kde jsme si v poledne dali oběd v restauraci a poté vyjeli zpět na Horalku.

Celý týden se o nás staral skvělý personál. Jídlo zde bylo výborné a ubytování velice příjemné. Jsme rádi, že jsme se mohli této vydařené akce zúčastnit, a děkujeme všem profesorům, kteří zde byli s námi.

Kateřina Mikelová a Martin Pipek, 2.S